0394 Onder 13 (3e fase)
Junioren - Sportclub Overdinkel JO13-1
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1 | Quick '20 JO13-4 | 155686 | Sportpark 't Wilpelo | veld 2 | - | - | |||
C | 25-05-2024 11:00 | S.V. Losser JO13-3 | Sportclub Overdinkel JO13-1 | 155740 | Sportpark Brilmansdennen | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2024 18:30 | BWO JO13-2 | Achilles '12 JO13-2JM | 155704 | 5-1 | ||
C | 11-05-2024 11:15 | SV De Lutte JO13-1 | De Tubanters 1897 JO13-3 | 155732 | 9-2 | ||
C | 11-05-2024 10:00 | SDC '12 JO13-2 | Rigtersbleek JO13-2 | 155722 | 2-6 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | S.V. Losser JO13-3 | avc Heracles JO13-2 | 155741 | 0-4 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | SDC '12 JO13-2 | Achilles '12 JO13-2JM | 155721 | 4-1 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | BWO JO13-2 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 155701 | 3-2 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | SV De Lutte JO13-1 | DSVD JO13-1 | 155733 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Rigtersbleek JO13-2 | De Tubanters 1897 JO13-3 | 155716 | 3-0 | ||
C | 16-04-2024 18:30 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | SV De Lutte JO13-1 | 155688 | 6-7 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | NEO JO13-3 | BWO JO13-2 | 155681 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | S.V. Losser JO13-3 | Rigtersbleek JO13-2 | 155744 | 4-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | DSVD JO13-1 | SDC '12 JO13-2 | 155738 | 5-1 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | avc Heracles JO13-2 | Quick '20 JO13-4 | 155691 | 11-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | Achilles '12 JO13-2JM | De Tubanters 1897 JO13-3 | 155710 | 5-3 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | BWO JO13-2 | avc Heracles JO13-2 | 155702 | 2-3 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Rigtersbleek JO13-2 | Achilles '12 JO13-2JM | 155715 | 10-1 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | SDC '12 JO13-2 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 155718 | 1-6 | ||
C | 06-04-2024 09:45 | Quick '20 JO13-4 | S.V. Losser JO13-3 | 155700 | 2-0 | ||
C | 06-04-2024 11:15 | SV De Lutte JO13-1 | NEO JO13-3 | 155729 | 2-7 | ||
C | 06-04-2024 11:15 | De Tubanters 1897 JO13-3 | DSVD JO13-1 | 155727 | 1-5 | ||
C | 30-03-2024 11:00 | NEO JO13-3 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 155680 | 6-4 | ||
C | 30-03-2024 10:00 | avc Heracles JO13-2 | DSVD JO13-1 | 155694 | 2-1 | ||
C | 30-03-2024 12:30 | S.V. Losser JO13-3 | Achilles '12 JO13-2JM | 155743 | 3-3 | ||
C | 30-03-2024 09:45 | Quick '20 JO13-4 | De Tubanters 1897 JO13-3 | 155697 | 3-6 | ||
C | 23-03-2024 09:45 | Quick '20 JO13-4 | Rigtersbleek JO13-2 | 155696 | 3-4 | ||
C | 23-03-2024 09:45 | S.V. Losser JO13-3 | BWO JO13-2 | 155742 | 1-6 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | avc Heracles JO13-2 | SV De Lutte JO13-1 | 155693 | 7-0 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | NEO JO13-3 | SDC '12 JO13-2 | 155683 | 2-2 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | De Tubanters 1897 JO13-3 | 155687 | 6-5 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | DSVD JO13-1 | Achilles '12 JO13-2JM | 155737 | 3-1 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | SV De Lutte JO13-1 | S.V. Losser JO13-3 | 155734 | 2-2 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | De Tubanters 1897 JO13-3 | NEO JO13-3 | 155724 | 1-6 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | BWO JO13-2 | Quick '20 JO13-4 | 155703 | 13-2 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | Achilles '12 JO13-2JM | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 155707 | 1-5 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | SDC '12 JO13-2 | avc Heracles JO13-2 | 155719 | 1-3 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Rigtersbleek JO13-2 | DSVD JO13-1 | 155717 | 0-6 | ||
C | 09-03-2024 09:15 | avc Heracles JO13-2 | De Tubanters 1897 JO13-3 | 155692 | 4-2 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | Quick '20 JO13-4 | SV De Lutte JO13-1 | 155698 | 2-5 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | BWO JO13-2 | Rigtersbleek JO13-2 | 155705 | 1-1 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | DSVD JO13-1 | 155689 | 0-5 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | S.V. Losser JO13-3 | SDC '12 JO13-2 | 155745 | 1-1 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | NEO JO13-3 | Achilles '12 JO13-2JM | 155682 | 7-0 | ||
C | 02-03-2024 10:45 | Rigtersbleek JO13-2 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 155713 | 3-2 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | DSVD JO13-1 | NEO JO13-3 | 155735 | 1-2 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | Achilles '12 JO13-2JM | avc Heracles JO13-2 | 155708 | 0-6 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | SDC '12 JO13-2 | Quick '20 JO13-4 | 155720 | 6-0 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | De Tubanters 1897 JO13-3 | S.V. Losser JO13-3 | 155728 | 2-0 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | SV De Lutte JO13-1 | BWO JO13-2 | 155730 | 2-2 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | BWO JO13-2 | SDC '12 JO13-2 | 155706 | 4-1 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | Achilles '12 JO13-2JM | Quick '20 JO13-4 | 155709 | 7-0 | ||
C | 03-02-2024 10:45 | Rigtersbleek JO13-2 | NEO JO13-3 | 155712 | 0-5 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | avc Heracles JO13-2 | 155685 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | SDC '12 JO13-2 | SV De Lutte JO13-1 | 155723 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | De Tubanters 1897 JO13-3 | BWO JO13-2 | 155725 | 2-3 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | DSVD JO13-1 | S.V. Losser JO13-3 | 155739 | 6-1 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | Quick '20 JO13-4 | DSVD JO13-1 | 155699 | 0-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 12:30 | RSC JO13-1JM | Quick '20 JO13-3 | 112851 | 0-2 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | S. V. Losser JO13-2JM | Saasveldia JO13-1 | 114205 | 3-4 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | BWO JO13-2 | 112488 | 0-2 | ||
C | 16-12-2023 08:30 | ATC '65 JO13-2 | Wilhelminaschool JO13-1 | 112559 | 4-2 | ||
C | 13-12-2023 19:15 | S. V. Losser JO13-2JM | Quick '20 JO13-3 | 114206 | 1-3 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | ATC '65 JO13-2 | RSC JO13-1JM | 112561 | 7-3 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | Quick '20 JO13-3 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 114283 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | BWO JO13-2 | S. V. Losser JO13-2JM | 112796 | 0-3 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | Wilhelminaschool JO13-1 | Saasveldia JO13-1 | 112485 | 1-7 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | RSC JO13-1JM | Wilhelminaschool JO13-1 | 112848 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | Saasveldia JO13-1 | BWO JO13-2 | 113671 | 10-1 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | ATC '65 JO13-2 | 112487 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 12:30 | RSC JO13-1JM | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 112849 | 12-0 | ||
C | 25-11-2023 09:45 | Quick '20 JO13-3 | Saasveldia JO13-1 | 114285 | 1-4 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | BWO JO13-2 | Wilhelminaschool JO13-1 | 112794 | 1-3 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | ATC '65 JO13-2 | S. V. Losser JO13-2JM | 112562 | 4-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | Wilhelminaschool JO13-1 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 112484 | 6-0 | ||
C | 18-11-2023 11:45 | BWO JO13-2 | Quick '20 JO13-3 | 112797 | 3-2 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | Saasveldia JO13-1 | ATC '65 JO13-2 | 113670 | 5-1 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | S. V. Losser JO13-2JM | RSC JO13-1JM | 114204 | 2-3 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | ATC '65 JO13-2 | BWO JO13-2 | 112560 | 13-2 | ||
C | 11-11-2023 09:45 | Quick '20 JO13-3 | Wilhelminaschool JO13-1 | 114282 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | S. V. Losser JO13-2JM | 112489 | 1-4 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | RSC JO13-1JM | Saasveldia JO13-1 | 112850 | 1-2 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | Wilhelminaschool JO13-1 | S. V. Losser JO13-2JM | 112486 | 0-4 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | Saasveldia JO13-1 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 113669 | 7-0 | ||
C | 04-11-2023 09:45 | Quick '20 JO13-3 | ATC '65 JO13-2 | 114284 | 1-2 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | BWO JO13-2 | RSC JO13-1JM | 112795 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 11-01-2024 19:00 | GSV '38 JO13-1JM | FC Dinxperlo JO13-2 | 119949 | 2-7 | ||
B | 19-12-2023 18:30 | SC Bemmel JO13-2 | Blauw Wit JO13-1 | 119947 | 3-1 | ||
B | 18-12-2023 18:30 | SV De Lutte JO13-1 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 119948 | 5-1 | ||
B | 04-12-2023 18:45 | Hector JO13-1 | SP Rekken JO13-1JM | 119958 | 3-1 | ||
B | 28-11-2023 18:45 | ASV '57 JO13-1JM | Achilles '12 JO13-2JM | 119951 | 8-2 | ||
B | 23-11-2023 18:45 | DAVO JO13-1 | Gorssel JO13-1 | 119946 | 3-2 | ||
B | 23-11-2023 18:45 | Lienden JO13-1 | MASV JO13-1 | 119952 | 2-6 | ||
B | 23-11-2023 18:00 | Unicum JO13-3 | VSCO '61 JO13-2JM | 119942 | 8-0 | ||
B | 23-11-2023 18:45 | Angerlo Vooruit JO13-1JM | Ajax B JO13-1JM | 119955 | 3-0 | ||
B | 23-11-2023 18:45 | Zeewolde JO13-3 | Terschuurse Boys JO13-1 | 119944 | 1-6 | ||
B | 22-11-2023 19:00 | EZC '84 JO13-1 | Dieze West JO13-1 | 119943 | 2-1 | ||
B | 22-11-2023 18:45 | Enter Vooruit JO13-1JM | Langeveen JO13-1JM | 119945 | 3-5 | ||
B | 22-11-2023 18:45 | Groesbeekse Boys JO13-1 | Quick 1888 JO13-2JM | 119959 | 0-8 | ||
B | 21-11-2023 18:45 | v.v. Dieren JO13-1 | WWNA JO13-1JM | 119940 | 3-1 | ||
B | 21-11-2023 18:45 | Raalte JO13-1 | DKB JO13-1 | 119956 | 2-4 | ||
B | 21-11-2023 18:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | Barneveld JO13-1JM | 119957 | 1-5 | ||
B | 21-11-2023 18:45 | Sportclub Groessen JO13-1 | SC Bemmel JO13-3 | 119950 | 8-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 11:00 | UDI JO13-1JM | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 31246 | 1-2 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | Rigtersbleek JO13-2 | Tubantia JO13-2 | 69860 | 3-1 | ||
C | 14-10-2023 09:45 | S.V. Losser JO13-3 | Quick '20 JO13-4 | 53649 | 2-1 | ||
C | 14-10-2023 08:30 | Sparta E. JO13-3 | W.V.V.'34 JO13-1JM | 42780 | 1-6 | ||
C | 07-10-2023 09:45 | Quick '20 JO13-4 | Rigtersbleek JO13-2 | 66483 | 1-5 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Tubantia JO13-2 | Sparta E. JO13-3 | 47212 | 3-1 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | W.V.V.'34 JO13-1JM | UDI JO13-1JM | 54801 | 3-7 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | S.V. Losser JO13-3 | 25074 | 4-1 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | UDI JO13-1JM | Quick '20 JO13-4 | 58195 | 5-2 | ||
C | 30-09-2023 13:15 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | Tubantia JO13-2 | 42222 | 5-4 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Rigtersbleek JO13-2 | Sparta E. JO13-3 | 68546 | 3-4 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | S.V. Losser JO13-3 | W.V.V.'34 JO13-1JM | 46635 | 1-6 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | W.V.V.'34 JO13-1JM | Rigtersbleek JO13-2 | 59106 | 3-1 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Tubantia JO13-2 | S.V. Losser JO13-3 | 31942 | 3-2 | ||
C | 23-09-2023 09:45 | Quick '20 JO13-4 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 49789 | 0-8 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | Sparta E. JO13-3 | UDI JO13-1JM | 34791 | 2-6 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | W.V.V.'34 JO13-1JM | Tubantia JO13-2 | 52946 | 3-3 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | UDI JO13-1JM | S.V. Losser JO13-3 | 23388 | 8-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Rigtersbleek JO13-2 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 29406 | 4-8 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | Sparta E. JO13-3 | Quick '20 JO13-4 | 39177 | 5-2 | ||
C | 12-09-2023 18:30 | Sparta E. JO13-3 | S.V. Losser JO13-3 | 46307 | 2-3 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | UDI JO13-1JM | Tubantia JO13-2 | 48683 | 1-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | S.V. Losser JO13-3 | Rigtersbleek JO13-2 | 24959 | 1-4 | ||
C | 09-09-2023 09:45 | Quick '20 JO13-4 | W.V.V.'34 JO13-1JM | 46433 | 2-5 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | Sparta E. JO13-3 | 44053 | 7-4 | ||
C | 07-09-2023 18:30 | Rigtersbleek JO13-2 | UDI JO13-1JM | 55832 | 0-1 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | W.V.V.'34 JO13-1JM | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 30446 | 0-2 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Tubantia JO13-2 | Quick '20 JO13-4 | 67422 | 10-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | avc Heracles JO13-2 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 42 | 7 | 35 | 0 |
2 | DSVD JO13-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 39 | 9 | 30 | 0 |
3 | BWO JO13-2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 41 | 16 | 25 | 0 |
4 | NEO JO13-3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 36 | 12 | 24 | 0 |
5 | Rigtersbleek JO13-2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 27 | 24 | 3 | 0 |
6 | SV De Lutte JO13-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 30 | 34 | -4 | 0 |
7 | SDC '12 JO13-2 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 23 | 30 | -7 | 0 |
8 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 32 | 33 | -1 | 0 |
9 | Achilles '12 JO13-2JM | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 20 | 46 | -26 | 0 |
10 | S.V. Losser JO13-3 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | 26 | -14 | 0 |
11 | De Tubanters 1897 JO13-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 24 | 44 | -20 | 0 |
12 | Quick '20 JO13-4 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 12 | 57 | -45 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saasveldia JO13-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 39 | 8 | 31 | 0 |
2 | ATC '65 JO13-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 31 | 13 | 18 | 0 |
3 | RSC JO13-1JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 24 | 14 | 10 | 0 |
4 | S. V. Losser JO13-2JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 17 | 15 | 2 | 0 |
5 | Quick '20 JO13-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 9 | 10 | -1 | 0 |
6 | Wilhelminaschool JO13-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 12 | 16 | -4 | 0 |
7 | BWO JO13-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 10 | 36 | -26 | 0 |
8 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 31 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quick 1888 JO13-2JM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
2 | Unicum JO13-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 |
3 | Sportclub Groessen JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 7 | 0 |
4 | ASV '57 JO13-1JM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 2 | 6 | 0 |
5 | FC Dinxperlo JO13-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 2 | 5 | 0 |
6 | Terschuurse Boys JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
7 | MASV JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
8 | Barneveld JO13-1JM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
9 | SV De Lutte JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
10 | Angerlo Vooruit JO13-1JM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
11 | Langeveen JO13-1JM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 |
12 | DKB JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
13 | SC Bemmel JO13-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
14 | v.v. Dieren JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
15 | Hector JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
16 | DAVO JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
17 | EZC '84 JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
18 | Gorssel JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
19 | Dieze West JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
20 | Enter Vooruit JO13-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | -2 | 0 |
21 | Raalte JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
22 | Blauw Wit JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
23 | SP Rekken JO13-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
24 | WWNA JO13-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
25 | Ajax B JO13-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
26 | Lienden JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
27 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
28 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
29 | GSV '38 JO13-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | -5 | 0 |
30 | Zeewolde JO13-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
31 | Achilles '12 JO13-2JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 8 | -6 | 0 |
32 | SC Bemmel JO13-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | -7 | 0 |
33 | Groesbeekse Boys JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
34 | VSCO '61 JO13-2JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportclub Overdinkel JO13-1JM | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 36 | 14 | 22 | 0 |
2 | UDI JO13-1JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 29 | 9 | 20 | 0 |
3 | W.V.V.'34 JO13-1JM | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 26 | 17 | 9 | 0 |
4 | Tubantia JO13-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 24 | 15 | 9 | 0 |
5 | Rigtersbleek JO13-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 20 | 19 | 1 | 0 |
6 | Sparta E. JO13-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 19 | 30 | -11 | 0 |
7 | S.V. Losser JO13-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 10 | 28 | -18 | 0 |
8 | Quick '20 JO13-4 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 8 | 40 | -32 | 0 |