234 Vrouwen 30+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)
Vrouwen/meisjes - Sportclub Overdinkel VR30+1
Begeleiding | |
Sharon Mast |
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-05-2024 19:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | SVO Twickel VR30+1 | 168888 | Sportpark Phenix | veld 1 b | - | - | |||
C | 17-05-2024 20:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 168600 | Sportpark Phenix | - | - | ||||
C | 17-05-2024 21:00 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 168790 | Sportpark Phenix | veld 1 b | - | - | |||
C | 17-05-2024 21:30 | Phenix VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 169091 | Sportpark Phenix | - | - | ||||
C | 24-05-2024 19:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | Phenix VR30+1 | 166924 | Sportpark 't Bultserve | - | - | ||||
C | 24-05-2024 20:30 | SVO Twickel VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 167322 | Sportpark 't Bultserve | - | - | ||||
C | 24-05-2024 21:00 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 166826 | Sportpark 't Bultserve | - | - | ||||
C | 24-05-2024 21:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 166734 | Sportpark 't Bultserve | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-04-2024 21:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | SVO Twickel VR30+1 | 167906 | 1-0 | ||
C | 19-04-2024 19:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 167618 | 0-3 | ||
C | 19-04-2024 19:30 | SVO Twickel VR30+1 | Phenix VR30+1 | 168304 | 3-0 | ||
C | 19-04-2024 20:00 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 167808 | 1-0 | ||
C | 19-04-2024 20:00 | Phenix VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 168011 | 0-1 | ||
C | 19-04-2024 20:30 | BSC Unisson VR30+1 | Phenix VR30+1 | 167510 | 2-1 | ||
C | 19-04-2024 20:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | SVO Twickel VR30+1 | 167716 | 6-0 | ||
C | 19-04-2024 21:00 | SVO Twickel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 168207 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 21:00 | Phenix VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 168109 | 0-11 | ||
C | 19-04-2024 21:30 | BSC Unisson VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 167412 | 3-0 | ||
C | 05-04-2024 21:30 | BSC Unisson VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 169376 | 2-0 | ||
C | 05-04-2024 21:30 | SVO Twickel VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 170268 | 0-1 | ||
C | 05-04-2024 21:00 | Phenix VR30+1 | SVO Twickel VR30+1 | 170072 | 0-5 | ||
C | 05-04-2024 21:00 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 169772 | 1-0 | ||
C | 05-04-2024 20:30 | BSC Unisson VR30+1 | Phenix VR30+1 | 169474 | 1-0 | ||
C | 05-04-2024 20:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 169582 | 0-7 | ||
C | 05-04-2024 20:00 | Phenix VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 169975 | 3-0 | ||
C | 05-04-2024 20:00 | SVO Twickel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 170170 | 0-1 | ||
C | 05-04-2024 19:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | Phenix VR30+1 | 169870 | 3-0 | ||
C | 05-04-2024 19:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | SVO Twickel VR30+1 | 169680 | 0-7 | ||
C | 15-03-2024 19:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | Phenix VR30+1 | 165844 | 3-0 | ||
C | 15-03-2024 20:00 | BSC Unisson VR30+1 | SVO Twickel VR30+1 | 165546 | 0-1 | ||
C | 15-03-2024 20:00 | Phenix VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 166145 | 3-0 | ||
C | 15-03-2024 20:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 165753 | 0-3 | ||
C | 15-03-2024 20:30 | SVO Twickel VR30+1 | Phenix VR30+1 | 166340 | 6-0 | ||
C | 15-03-2024 21:00 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | SVO Twickel VR30+1 | 165942 | 1-0 | ||
C | 15-03-2024 21:00 | Phenix VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 166047 | 2-0 | ||
C | 15-03-2024 21:30 | SVO Twickel VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 166243 | 4-0 | ||
C | 15-03-2024 21:30 | BSC Unisson VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 165448 | 0-3 | ||
C | 15-03-2024 19:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 165654 | 0-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-12-2023 21:30 | BSC Unisson VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 84300 | 0-2 | ||
C | 01-12-2023 21:00 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 84867 | 0-2 | ||
C | 01-12-2023 20:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 84451 | 5-0 | ||
C | 17-11-2023 19:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 84445 | 3-0 | ||
C | 17-11-2023 21:00 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 84448 | 7-0 | ||
C | 17-11-2023 20:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 84864 | 1-8 | ||
C | 03-11-2023 21:00 | BSC Unisson VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 84298 | 0-1 | ||
C | 03-11-2023 20:00 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 84865 | 0-4 | ||
C | 03-11-2023 19:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 84449 | 11-0 | ||
C | 06-10-2023 20:30 | Vogido VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 84839 | 0-0 | ||
C | 06-10-2023 20:00 | BSC Unisson VR30+1 | Vogido VR30+1 | 84301 | 0-0 | ||
C | 06-10-2023 19:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | Vogido VR30+1 | 84869 | 0-0 | ||
C | 22-09-2023 21:00 | BSC Unisson VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 84304 | 9-1 | ||
C | 22-09-2023 20:30 | Vogido VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 84836 | 0-0 | ||
C | 22-09-2023 20:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 84447 | 8-0 | ||
C | 22-09-2023 20:00 | Vogido VR30+1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 84838 | 0-0 | ||
C | 22-09-2023 19:30 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | Vogido VR30+1 | 84868 | 0-0 | ||
C | 22-09-2023 19:30 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | BSC Unisson VR30+1 | 84444 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 12 | 12 | 0 | 0 | 36 | 38 | 0 | 38 | 0 |
2 | SVO Twickel VR30+1 | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | 26 | 10 | 16 | 0 |
3 | BSC Unisson VR30+1 | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | 10 | 9 | 1 | 0 |
4 | Phenix VR30+1 | 12 | 3 | 0 | 9 | 9 | 9 | 35 | -26 | 0 |
5 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 12 | 2 | 0 | 10 | 6 | 7 | 36 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sportclub Overdinkel VR30+1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 37 | 0 | 37 | 0 |
2 | BSC Unisson VR30+1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 23 | 8 | 15 | 0 |
3 | Sportlust Glanerbrug VR30+1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 2 | 54 | -52 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:00 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|