310 MO13 (3e fase)
Vrouwen/meisjes - Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal)
Teamleden
Spelers |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2024 vervallen | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | avc Heracles MO13-1 (9-tal) | 150077 | Sportpark 't Wilpelo | veld 1 | - | - | |||
C | 01-06-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | 150079 | Sportpark 't Wilpelo | veld 1 | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-05-2024 19:00 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | 150110 | 0-0 | ||
C | 18-05-2024 13:00 | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 150103 | 0-10 | ||
C | 18-05-2024 11:15 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | Vogido MO13-1 (9-tal) | 150107 | 7-6 | ||
C | 18-05-2024 09:45 | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 150112 | 0-14 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | 150111 | 6-0 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel MO13-1 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 150078 | 2-6 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | Vogido MO13-1 (9-tal) | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 150082 | 3-9 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 150098 | 10-1 | ||
C | 06-04-2024 09:45 | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | Vogido MO13-1 (9-tal) | 150113 | 3-4 | ||
C | 03-04-2024 18:30 | Vogido MO13-1 (9-tal) | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 150084 | 4-11 | ||
C | 30-03-2024 09:45 | avc Heracles MO13-1 (9-tal) | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 150092 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 12:45 | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 150100 | 5-1 | ||
C | 27-03-2024 18:30 | Sportclub Overdinkel MO13-1 | Vogido MO13-1 (9-tal) | 150076 | 2-5 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel MO13-1 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 150080 | 8-5 | ||
C | 23-03-2024 12:45 | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | 150105 | 8-0 | ||
C | 23-03-2024 09:45 | Vogido MO13-1 (9-tal) | avc Heracles MO13-1 (9-tal) | 150083 | 0-0 | ||
C | 19-03-2024 19:00 | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 150104 | 11-3 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | avc Heracles MO13-1 (9-tal) | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | 150093 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 150109 | 2-13 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 150094 | 10-1 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | avc Heracles MO13-1 (9-tal) | 150102 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 150117 | 5-12 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | avc Heracles MO13-1 | Vogido MO13-1 (9-tal) | 150089 | 9-4 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 150106 | 6-0 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | 150116 | 1-7 | ||
C | 24-02-2024 10:45 | Vogido MO13-1 (9-tal) | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | 150087 | 4-5 | ||
C | 10-02-2024 10:00 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | avc Heracles MO13-1 (9-tal) | 150096 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 12:45 | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | Vogido MO13-1 (9-tal) | 150101 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 09:45 | avc Heracles MO13-1 (9-tal) | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | 150088 | 4-3 | ||
C | 03-02-2024 09:45 | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 150115 | 0-25 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | 150081 | 12-4 | ||
C | 27-01-2024 11:10 | Vogido MO13-1 (9-tal) | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 150086 | 2-4 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | 150097 | 3-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-12-2023 18:30 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | BWO MO13-2 | 115434 | 7-2 | ||
C | 16-12-2023 10:00 | BWO MO13-2 | Wilhelminaschool MO13-2 | 115498 | 2-2 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | NEO MO13-1 | 115432 | 7-2 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | Avanti W. MO13-1 | Wilhelminaschool MO13-2 | 115595 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | FC Aramea MO13-1 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | 115856 | 4-2 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | BWO MO13-2 | NEO MO13-1 | 115497 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | NEO MO13-1 | Avanti W. MO13-1 | 115420 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | Wilhelminaschool MO13-2 | ATC '65 MO13-2 | 115806 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 12:15 | ATC '65 MO13-2 | BWO MO13-2 | 115446 | 1-1 | ||
C | 25-11-2023 09:25 | FC Aramea MO13-1 | Avanti W. MO13-1 | 115858 | 2-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | NEO MO13-1 | FC Aramea MO13-1 | 115421 | 1-2 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | Avanti W. MO13-1 | ATC '65 MO13-2 | 115593 | 0-1 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | Wilhelminaschool MO13-2 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | 115805 | 1-5 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | ATC '65 MO13-2 | 115433 | 2-2 | ||
C | 11-11-2023 12:00 | FC Aramea MO13-1 | BWO MO13-2 | 115857 | 3-0 | ||
C | 11-11-2023 12:30 | Wilhelminaschool MO13-2 | NEO MO13-1 | 115804 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | Avanti W. MO13-1 | Sportclub Overdinkel MO13-1 (9-tal) | 115592 | 1-14 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | ATC '65 MO13-2 | FC Aramea MO13-1 | 115447 | 0-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 88 | 16 | 72 | 0 |
2 | SVO Twickel MO13-1 (9-tal) | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 40 | 20 | 20 | 0 |
3 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 46 | 55 | -9 | 0 |
4 | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 49 | 44 | 5 | 0 |
5 | Vogido MO13-1 (9-tal) | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 30 | 44 | -14 | 0 |
6 | Quick '20 MO13-2 (9-tal) | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 18 | 92 | -74 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Aramea MO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 13 | 3 | 10 | 0 |
2 | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 37 | 12 | 25 | 0 |
3 | ATC '65 MO13-2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 5 | -1 | 0 |
4 | BWO MO13-2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 0 |
5 | Avanti W. MO13-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3 | 18 | -15 | 0 |
6 | Wilhelminaschool MO13-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 9 | -5 | 0 |
7 | NEO MO13-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 12 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Losser MO13-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 43 | 2 | 41 | 0 |
2 | Quick '20 MO13-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 47 | 7 | 40 | 0 |
3 | Avanti W. MO13-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 20 | 13 | 7 | 0 |
4 | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 38 | 16 | 22 | 0 |
5 | FC Aramea MO13-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 26 | -17 | 0 |
6 | ATC '65 MO13-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | 36 | -27 | 0 |
7 | BWO MO13-3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 66 | -66 | 0 |